Eredeti ár: kedvezmény nélküli, javasolt könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Ki ne emlékezne a hajdani sárga Golfra? Gyorskezű pilótája már pályafutása kezdetén olyan mesteri vezetéstechnikáról tett tanúbizonyságot, amivel egyből belopta magát a közönség szívébe.
Leírás a könyvről
Gergő négy-öt évesen nem matchboxszal játszott, hanem igazi versenyautókkal ismerkedett, bukócsöveken mászkált, alkatrészek között nőtt fel. Szüleivel rendszeresen járt versenyeket nézni.
Endurózni kezdett, és nyert három magyar bajnoki címet. Válogatott lett, számos VB futamon indult Európában is.
Később raliautóval is sokat versenyzett külföldön, de nem ettől lett a közönség kedvence.
Az itt olvasható interjúkban a régebbi történetek mellett Gergő a 2005-ös bajnokság részleteiről, izgalmairól is mesél, és egy a 2006 januárjában készült beszámolóban az észt Eesti Talv rali történetét is megosztja az olvasóval.
Ha tehetné, ezentúl puszta élvezetből autózna, tét nélkül, mert a raliban igazából nem a tét, hanem a feeling számít...