Marketinggrafikus nyitott pozíció

Marketinggrafikust keresünk!

Munkavégzés helye: Pécs

Az Alexandra Kiadócsoport pécsi irodájába marketinggrafikus munkatársat keresünk!
Ha kreatív vagy, magas szinten ismered a különböző grafikai programokat, és érdekel a könyvkiadás világa, te vagy a megfelelő jelölt!

Főbb feladatok:

  • a kiadócsoport online grafikai anyagainak tervezése és kivitelezése (hírlevelek, bannerek, posztok stb.)
  • a kiadócsoport nyomtatott grafikai anyagainak tervezése és nyomdai leadása (plakátok, szórólapok, print hirdetések stb.)
  • marketingmunka folyamatos támogatása

Elvárások:

  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programok magas szintű ismerete
  • kreatív (marketingbeállítottságú) gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • reklámgrafikában való jártasság
  • videóvágó és/vagy animációs programok ismerete

Fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet várjuk az [email protected] címre. Az önéletrajzban referenciamunkák, portfólió megjelölését is várjuk. A tárgyba azt írd: „marketinggrafikus”!