Nincs engedélyezve a javascript.
Don Gustavo lányai

Don Gustavo lányai(E-könyv)

Fordító:
Szállítás:
Azonnal
Elérhető nálunk:
.ePub és .mobi formátumban
Kötött ár:
4 049.-
Eredeti ár:
4 499.-

Árakkal kapcsolatos információk:

Eredeti ár: kedvezmény nélküli, javasolt könyvesbolti ár
Online ár: az internetes rendelésekre érvényes ár
Előrendelői ár: a megjelenéshez kapcsolódó, előrendelőknek járó kedvezményes ár
Korábbi ár: az akciót megelőző 30 nap legalacsonyabb ára ezen a weboldalon
Aktuális ár: a vásárláskor fizetendő ár
Tervezett ár: előkészületben lévő termék tervezett könyvesbolti ára, tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek
Kötött ár: a terméknek az Árkötöttségi törvény alapján meghatározott legalacsonyabb eladási ára, melyből további kedvezmény nem adható.

Árkötött termék
Az 1997. évi CXL. törvény VIII/A fejezete alapján ezen termékre 10 %-nál nagyobb kedvezmény az árkötöttség lejártáig (megjelenéstől számított 1 évig) csak viszonteladók (kereskedők, vállalkozók), köznevelési intézmények és könyvtárak részére adható!
Fordító:
Vannak családi titkok, amelyeket érdemes elmesélni. Ez egy ilyen történet. 1900 februárjának egyik viharos éjszakáján a galiciai Valdés család vidéki kúriájában két kislány születik, Catalina és Clara. Az egyikük Dona Inés és Don Gustavo gyermekeként, a másikuk pedig Renata, a cseléd gyermekeként, akivel Don Gustavo titkos viszonyt folytatott.
Olvass bele
Leírás a könyvről
Vannak családi titkok, amelyeket érdemes elmesélni. Ez egy ilyen történet.
1900 februárjának egyik viharos éjszakáján a galiciai Valdés család vidéki kúriájában két kislány születik, Catalina és Clara. Az egyikük Dona Inés és Don Gustavo gyermekeként, a másikuk pedig Renata, a cseléd gyermekeként, akivel Don Gustavo titkos viszonyt folytatott. De másnap, amikor Don Gustavo elutasítja a bűnös kapcsolatból származó gyermeket, Renata reményei szertefoszlanak, és végzetes cselekedetre szánja el magát: kicseréli a két kislányt.
Kétségbeesésből? Bosszúból? Szeretetből?
Renata nem is sejti, hogy tettével megpecsételte az összes Valdés nő sorsát: Dona Inésnek egyedül kell lábra állítania a családi birodalmat, miután férje a kubai gyarmatot választotta Spanyolország helyett. Renata kislánya ugyan kényelmes körülmények között nő fel Catalinaként, de végzetesen elhatalmasodik rajta a féltékenység. A nyomorban nevelkedő Clara pedig, miután Dona Inés maga mellé veszi segítőnek, észrevétlenül levetkőzi félénkségét, és kitartóan küzd a sikerért és a szeretetért.
A 2023-ban Planeta-díjjal elismert családi saga nagyszerű betekintést nyújt a nők emancipációjába a 20. századi Spanyolországban és Kubában.
Adatok
Raktári kód:
805581
Eredeti megnevezés:
Las hijas de la criada
Megjelenés:
2026.
Kötésmód:
ebook
Oldalszám:
416
Hozzászólások
 
Olvass bele
Olvass bele
1 előnézet
Megnézem
Találkozzunk könyvvásárainkon!